O nas

Mazur Sp. jawna rozpoczęła działalność w 1992 r. Na początku swojej działalności spółka zajmowała się usługami remontowo-budowlanymi oraz handlem krajowym i międzynarodowym. Stworzyła międzynarodowe centrum informacji handlowej, biuro podróży, wielospecjalistyczne Międzynarodowe Centrum Medycyny Naturalnej. Obecnie Spółka jest właścicielem centrum biurowo-usługowego w Radzionkowie przy ul. Kużaja 57, gdzie mieści się również siedziba firmy, kompleksu hotelowo-gastronomicznego, oraz hali produkcyjno usługowej. Realizuje sprzedaż internetową (www.drzwiszklanesklep.pl), wyrobów ze szkła w tym piaskowanego, grawerowanego, oklejanego i wielowarstwowego w szerokiej gamie kolorów.

 

Mazur Sp. J. jest właścicielem Centrum Biurowo-Usługowego, gdzie mieści się również siedziba firmy, kompleksu hotelowo-gastronomicznego oraz hali produkcyjno usługowej. W 2013 roku Spółka uruchomiła prywatny inkubator przedsiębiorczości, którego celem jest wspieranie przedsiębiorczości regionalnej. Spółka zapewnia pomoc prawną, księgową oraz doradztwo w zakresie funduszy unijnych nowopowstałym firmom.

 

Złota Odznaka 2006Kruszec Biznesu 2012 dla Mazur Sp. J.Kruszec Biznesu 2015 dla Mazur Sp. J.Kruszec Biznesu 2016 dla Mazur Sp. J.

 

W 2014 roku Spółka przystąpiła do kapitalnego remontu Centrum Biurowo-Usługowego, które ukończyła w lutym 2015 roku. Firma jest otwarta na nowe wyzwania, ciągle się rozwija. Nowa działalność to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w zakresie eleganckich wyrobów ze szkła hartowanego, piaskowanych, rzeźbionych, oklejanych, z kryształkami Swarovskiego, drzwi szklanych w różnych kolorach, eksport do Norwegii, wejście na rynek Czeski. W naszej ofercie wyrobów ze szkła znajdują się drzwi, ścianki, lustra, kabiny prysznicowe, daszki, lacobel malowany lub oklejany zdjęciami do dekoracji, np. kuchni.

 

Z początkiem 2015 roku Spółka przejęła aptekę, co stanowi uzupełnienie oferty kompleksu Biurowo-Usługowego ( w CB-U mają miejsce prywatne gabinety lekarskie). Firma Mazur jest dumna ze swojej historii i przedsiębiorczości co stymuluje ją do stałej poprawy jakości świadczonych usług, a także odpowiada na potrzeby i coraz wyższe oczekiwania klientów. Najistotniejszy jest stały wzrost zaufania i ciągłe dbanie o zadowolenie klientów.

 

Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień w tym Kruszec Biznesu 2012. Firma prowadzi wieloletnią działalność charytatywną w postaci pomocy dla domu dziecka w Szopienicach prowadzonego przez siostry zakonne oraz pomoc w przygotowaniu młodych ludzi do prowadzenia samodzielnej działalności gospodarczej w postaci prywatnego Inkubatora Przedsiębiorczości. Pomoc ta polega na bezpłatnych poradach prawnych, księgowych, a także pomoc w korzystaniu z dotacji unijnych oraz z Urzędu Pracy. Firma Mazur stale współpracuje z Urzędem Pracy w celu zatrudnienia pracowników w formie stażu lub refundowanych stanowisk pracy.

 

Media o nas